CrAzY-Sub תרגום איכותי לאנימות

עברנו לבלוג - http://crazy-sub.blogspot.com/
צוות CrAzY-Sub

Join the forum, it's quick and easy

עברנו לבלוג - http://crazy-sub.blogspot.com/
צוות CrAzY-Sub

האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

3 posters

הצעה קטנה למנהלים ד =

marcaman
    marcaman
    הוקאגה
    הוקאגה

מספר הודעות : 654

הצעה קטנה למנהלים ד = Empty הצעה קטנה למנהלים ד =

הודעה על ידי marcaman Sun Aug 29, 2010 1:52 pm

שלום למנהלים האתר שלכם נחמד יפה מושקע אבל אני מציע (רק מציע) כמה שינוים קטנים

1. בקשר לפרויקטים שלכם: בינתיים יש לכם שני פרויקטים (פריי טייל,נארוטו) זה לא הרבה אבל הם מושקעים אני מציע לכם

לקבל לפורום הרבה מתרגמים וכל אחד מהם יקח חלק קטן של כמה דקות ויתרגם אחרי זה העורכים הלשונים והמתרגמים היותר טובים

יתקנו שגיאות וככה זה היה מהיר יותר ותוכלו לעלות עוד פרויקטים (אז תקטני את הבקשות שלכם 5 יחידות וזה כי יש מלא שלא רוצים כי הם לא חושבים שהם טובים)

2. פירסום: האתר כבר מושקע כמו שאמרתי אבל כדי שתעשו משהו בקשר לפירסום תעשו "צוות פירסום" כמה אנשים שיפרסמו

בשבילכם את האתר והיו חלק מהצוות.

3. מעצבים: תעזרו לאלה שמתחילים להיות מעצבים ככה בעתיד הם יעצבו הרבה גלריות וחתימות וזה יעזור לאלו שנרשמו לאתר.

4. ניהול: לכל נושא (דיבורים,משוב וכ'ד) היו 1-2 מנהלים של האתר ככה זה היה מסודר ולא היה מנהל אחד או שנים שיצטרכו ליבדוק את כל ההודעות.

זהו אני בטח נישמע לכם פלצן שבא משום מקום ונותן לכם הצעות XD אבל אני רק מציע תעשו עם זה מה שבא לכם What a Face
    marcaman
    marcaman
    הוקאגה
    הוקאגה

מספר הודעות : 654

הצעה קטנה למנהלים ד = Empty Re: הצעה קטנה למנהלים ד =

הודעה על ידי marcaman Sun Aug 29, 2010 1:58 pm

marcaman כתב:שלום למנהלים האתר שלכם נחמד יפה מושקע אבל אני מציע (רק מציע) כמה שינוים קטנים

1. בקשר לפרויקטים שלכם: בינתיים יש לכם שני פרויקטים (פריי טייל,נארוטו) זה לא הרבה אבל הם מושקעים אני מציע לכם

לקבל לפורום הרבה מתרגמים וכל אחד מהם יקח חלק קטן של כמה דקות ויתרגם אחרי זה העורכים הלשונים והמתרגמים היותר טובים

יתקנו שגיאות וככה זה היה מהיר יותר ותוכלו לעלות עוד פרויקטים (אז תקטינו את הבקשות שלכם 5 יחידות וזה כי יש מלא שלא רוצים כי הם לא חושבים שהם מספיק טובים)

2. פירסום: האתר כבר מושקע כמו שאמרתי אבל כדי שתעשו משהו בקשר לפירסום תעשו "צוות פירסום" כמה אנשים שיפרסמו

בשבילכם את האתר והיו חלק מהצוות.

3. מעצבים: תעזרו לאלה שמתחילים להיות מעצבים ככה בעתיד הם יעצבו הרבה גלריות וחתימות וזה יעזור לאלו שנרשמו לאתר.

4. ניהול: לכל נושא (דיבורים,משוב וכ'ד) היו 1-2 מנהלים של האתר ככה זה היה מסודר ולא היה מנהל אחד או שנים שיצטרכו ליבדוק את כל ההודעות.

זהו אני בטח נישמע לכם פלצן שבא משום מקום ונותן לכם הצעות XD אבל אני רק מציע תעשו עם זה מה שבא לכם What a Face
    gilcohen
    gilcohen
    סאנין
    סאנין

Male מספר הודעות : 263

הודעה על ידי gilcohen Sun Aug 29, 2010 3:13 pm

אל תדאג לפרסום - זה יבוא לבד בלי נדר (וחלק כבר בא)

לניהול , אני חושב שצריך להיות לכולם.

בקשר למעצבים , יש 2 כבר , ואנחנו עומדים לעשות משהו קטלני לפורום , חכו ותראו Smile
    levbig
    levbig
    סאנין
    סאנין

Male מספר הודעות : 597

הודעה על ידי levbig Sat Sep 04, 2010 12:51 pm

עכשיו אני במתח ):
    נו ספר~!

השעה עכשיו היא Thu May 02, 2024 12:07 am